Vestavěné skříně

 Bydlíte v bytě či v menším domku a začínáte se topit ve svých věcech? Anebo jednoduše chcete využít prostor ve své domácnosti co možná nejefektivněji? Ať je to tak nebo tak, jistě oceníte výhody vestavěné skříně. 

Výhody vestavěných skříní

Mezi nesporné výhody vestavěné skříně patří maximální využití nabízeného prostoru. Ocení to nejen lidé, kteří žijí v menší domácnosti, ale také ti, kteří mají spoustu sezónních koníčků (ke kterým potřebují vlastnit určité množství vybavení), či větší objem oblečení. Naprosto nepostradatelné jsou pro rodiny s dětmi. Znáte to určitě sami. Kam tedy s tím vším? Ideálně do vestavěné skříně do chodby nebo předsíně, či do vestavěné skříně do ložnice, čímž dojde k výraznému ušetření prostoru v dalších částech domácnosti. Zvolíte-li navíc vestavěnou skříň na míru, prostor využijete ještě efektivněji.

Je pouze na vás, jak si místo ve vestavěné skříni uspořádáte

Podle svého gusta si totiž můžete navrhnout vnitřní uspořádání skříně a celou si ji takto individualizovat. Jistě máte přehled o svém oblečení a věcech – víte, jestli potřebujete spíše výsuvné věšáky, šatní tyče na pověšení šatů či obleků, anebo kontejnery na oblečení a k tomu prostor pro uložení kufrů a podobně. A máte-li doma děti, ze kterých v průběhu let vyrostou reprezentanti v ragby nebo v ledním hokeji, případně závodní snowboardisti, budete vaše vestavěné skříně milovat o to víc. To vše lze vzít v úvahu při návrhu a následné realizaci skříně, takže vám bude sloužit nejlépe, jak jen to půjde.

Vestavěné skříně na míru

Pokud se rozhodnete pro vestavěnou skříň na míru, nemusíte se obávat, že nebude ladit s interiérem vašeho bytu. Vybrat vhodný materiál a barvu, případně zrcadla, která opticky také umožní zvětšit prostor, je opravdu snadná záležitost. Která žena by netoužila po vlastní prostorné skříni, nebo rovnou vestavěné šatně? Jsou-li navíc součástí dveří skla, lze je polepit bezpečnostní fólií, což doporučujeme především v případě, má-li být vestavěná skříň součástí dětského pokoje nebo chodby. Tento výrazný prvek v podobě vestavěné skříně tak může velmi dobře zapadnout do konceptu celé místnosti, případně domácnosti.

 

Také využití prostoru je mnohem lepší, pokud je vestavěná skříň vyrobená na míru. Uchycení konstrukce jde od stropu k podlaze, skříně nemusí mít zadní část (což znamená úsporu peněz), a ani boční prostor nepřijde zbytečně nazmar. Navíc díky posunování dveří do boku odpadá otázka, jak vměstnat skříň do malého prostoru, nelze-li otevírat dveře směrem do místnosti.

Vytvoříme zcela individuální návrh vestavěné skříně i s cenovou kalkulací

Výroba vestavěné skříně začíná u vás. Vy za námi totiž přijdete se svými přáními a požadavky a na jejich základě pro vás zpracujeme návrh, který po společném odsouhlasení a schválení kalkulace dotáhneme do konce. Realizace a montáž už je čistě na nás. Vy se nebudete muset o nic dalšího starat.

Kontaktujte nás

Jsme jedničky v oblasti výroby a realizace vestavěných skříní v Jihlavě a na Vysočině. Neváhejte nás kontaktovat a společně vymyslíme co možná nejlepší řešení pro vestavěnou skříň i pro váš dům či byt.

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48