Nábytek na míru

Nevyrobíme vám pouze kuchyně na míru! Další naší vášní je výroba nábytku.. Můžete od nás mít krásnou předsíň, praktickou pracovnu či kancelář, elegantní ložnici nebo rozkošný dětský pokoj. Poradíme si ale i s nábytkem do chodby, koupelny nebo do jakéhokoliv jiného prostoru

 Pomůžeme s výběrem materiálu

Náš český nábytek na míru vám uděláme přesně podle vašich představ. Poradíme vám při výběru materiálu, doporučíme prvky, které budou funkční, a navrhneme pro vás to nejlepší provedení. Ušetříte si čas, který byste jinak museli věnovat obíhání prodejen s nábytkem i jeho následnou dopravou a montováním.

Vypracujeme návrh interiéru

Návrh interiéru připravujeme u nás ve studiu v Jihlavě, a po celou dobu přípravy finálního projektu nám můžete sdělovat své připomínky, abychom se společně dopracovali k tomu nejlepšímu výsledku. Pro naše výrobky používáme kvalitní materiál a výsledné řešení vždy respektuje celkový koncept a design daného interiéru. S námi máte jistotu, že váš zakázkový nábytek bude zpracován precizně, a z toho nejlepšího materiálu.

Obývací pokoje a stěny na míru

Navrhneme vám krásný obývací pokoj, kde se budete v příjemné atmosféře setkávat s rodinou a přáteli, a zároveň si zde odpočinete od celodenního shonu. Obývací pokoj obvykle zrcadlí vaši osobnost, a tak byste se v něm měli cítit především příjemně.

Moderní nábytek do ložnice na míru

Vytvoříme vám ložnici na míru v  harmonickém provedení, abyste zde v klidu dostatečně načerpali energii na každý nový den. Vždyť v ložnici strávíme prakticky celou třetinu svého života.

Předsíňové stěně na míru

Všechny vaše kabáty a boty schováme v praktické předsíňové stěně na míru, takže hned po příchodu domů všechny vaše věci najdou své určené místo a vy tak budete mít doma pořád uklizeno.

Dětský nábytek na míru

Především pro své děti chce každý vždy jen to nejlepší, a proto je ideální nechat do dětského pokoje vyrobit dětský nábytek na míru. V dětském pokoji od nás si děti budou hrát opravdu rády. A vy nebudete mít strach o jejich bezpečnost, protože základem správně navrženého dětského pokojíčku na míru je bezpečnost a funkčnost.

Nábytek do kanceláře

V posledních měsících se stala nutností práce z domova. I kancelářský nábytek dokážeme vyladit tak, že bude kancelář nejen pohodlná, ale i praktická a efektivně uspořádaná. Vše budete mít přehledně nadosah a práce vám půjde hezky od ruky.

Koupelnový nábytek

Zařídíme vám dokonce i koupelnu každé velikosti praktickým nábytkem na míru. Vše sladíme do posledního detailu. Kvalitní koupelnový nábytek vydrží ledacos i v prostoru, kde je stále vlhko.

Kontaktujte nás

Nechte si od nás zpracovat kvalitní nábytek na míru pro váš domov nebo kancelář a splňte si svůj sen. Každý váš pokoj může mít neodolatelný a neopakovatelný styl, rádi vám ukážeme jak na to.

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48