Koupelnový nábytek na míru

Ano, umíme také elegantní a útulný nábytek do koupelny na míru. A věříme, že z vaší moderní koupelny budete každé ráno pokaždé nadšeni. Kdo by nechtěl hned po probuzení strávit pár nerušených okamžiků v příjemném interiéru, který je nejen moderně, ale především funkčně zařízen a všechno má své správné místo? Jedině koupelna na míru může splnit všechna vaše očekávání – může být udělaná tak, aby se snadno udržovala, je variabilní, originální a řešená přesně podle vašich potřeb a přizpůsobená možnostem daného prostoru. Dlouhá léta se budete těšit z odolného a precizního nábytku, který bude zároveň důmyslným úložným prostorem.

Navrhněte si nábytek podle svých představ!

Staňte se společně s námi na chvíli architektem, a objevte možnosti, které nabízí zakázková výroba. Můžete mít hlavní slovo při výběru designu koupelnového nábytku, i při volbě velikosti a tvaru skříněk, a my poradíme s výběrem vhodného materiálu. Povedeme vás a výsledek bude odrazem vašich přání a preferencí, a našich zkušeností. Otevírací dvířka, zásuvky, výsuvy, vyklápěcí dvířka, … To vše je ve vaší režii. Anebo to všechno můžete nechat na našich zkušených návrhářích, kteří pro Vás návrh rádi připraví.

Koupelnový nábytek na míru z naší dílny vám umožní přehledné uložení všech věcí, které v koupelně nutně potřebujete mít. My vymyslíme praktické řešení, jak maximálně využít prostor a vy, co se vám líbí. Pokud vám nevyhovuje standardizovaná nabídka, kterou můžete vidět ve všech hobby marketech a prodejnách s nábytkem, máte na vybranou! U nás si vyberete z kvalitních povrchů, neotřelého designu a originálních nápadů. Samozřejmostí je kvalitní provedení v jakémkoliv požadovaném rozměru.

Kolik stojí koupelnový nábytek na míru?

Ozvěte se nám, rádi vám připravíme cenovou nabídku. Navštívit můžete naše studio v Jihlavě.