Kuchyně

Kuchyně pro život - nadčasová, praktická, elegantní

Elegantní, nadčasová, tradiční, venkovská, minimalistická, moderní nebo třeba industriální – vaše kuchyně bude přesně taková, jakou si budete přát.

Musí s vámi ladit. Musí odpovídat vašemu životnímu stylu. Stane se tím nejdůležitějším místem, kde se budete potkávat, vařit a jíst, užívat si společný čas, vychutnávat kávu, smát se, odpočívat. Buďte odvážní a nároční, rodina a přátelé to ocení.

Najdeme řešení pro malý byt i velký rodinný dům. Poradíme vám, jak využít prostor, aby byl plně funkční. Baví nás výzvy a umíme se na prostor podívat novýma očima.

Jak pracujeme?

  • Zavolejte nám a domluvte si schůzku. Pro osobní setkání u nás na studiu Kuchyně IN si naplánujte dvě hodiny času. Jen tak můžeme v klidu probrat vaše představy a pochopit váš záměr.
  • Následně zpracujeme prvotní 3D návrh s přihlédnutím k vašim poždavkům a s ohledem na vaše oblíbené barvy, materiály a styl.
  • Doporučíme vám vhodné a designové spotřebiče, které vaší nové kuchyni skvěle padnou.
  • Postačí nám půdorys vaší kuchyně.

  • Součástí prvního návrhu je i kalkulace. Do ceny samozřejmě započítáme
    i dopravu a montáž.

  • Vypracování návrhu ještě neznamená závaznou objednávku. Až si naši nabídku dobře prostudujete, potvrdíme si v dalším kroku závazně objednávku a odsouhlasíme si termíny.

Nejčastější otázky o našich kuchyních

Jaká je celková cena kuchyně na míru?

Zpracování prvotního návrhu předchází vaše návštěva u nás, na kuchyňském studiu. Pokud od nás chcete návrh kuchyně nebo interiéru, věnujte prosím návštěvě cca 1-2 hodiny svého času. My potom vypracujeme první návrh dle vašich požadavků, přání a možností, s příhlédnutím na Vaše oblíbené barvy, materiály a dekory.

Kolik zaplatím za návrh kuchyně?

Samotné poradenství a vypracování 3D návrhu je zdarma.
Pokud se rozhodnete pro realizaci kuchyně případně interiéru dle námi vypracovaného návrhu, pak vám zpracujeme technický nákres a další potřebné podklady.

Na kolik vyjde montáž dodané kuchyně?

Montáž kuchyně je součástí celkové ceny kuchyně, kterou Vám přípravíme a společně si odsouhlasíme. Žádné další částky za montáž Vám účtovat nebudeme. Montáži kuchyně předchází odborné zaměření, které samozřejmě zajistíme a je také zahrnuto v odsouhlasené kalkulaci.

Skříňky a zásuvky

Aby mohla kuchyně fungovat jako perfektně fungující celek, je nutné ji sladit z pohledu ergonomie, využít dostupné technologie a prakticky prostor uspořádat tak, abyste se snadno orientovali a vše mělo své pevné místo. Kvalitní dispoziční uspořádání jednoznačně usnadní práci a ušetří čas. Poradíme vám, jak na to. Vyberte si skříňky, které vyhoví vašim osobním potřebám a navíc v moderním designu.

Materiály a barvy

Jste příznivci klasiky, nebo volíte raději originální barvy? V lesku, nebo v matu? Zda se rozhodnete pro harmonické teplé barvy, industriální šedou nebo neutrální bílou, záleží na vašem vkusu a náladě. Používáme materiály předních evropských výrobců. Sledujeme trendy a baví nás hledat vhodné kombinace. Materiály vám rádi ukážeme u nás na studiu - rozhodnout se už bude na vás. 

Kování

Uspořádat moderní kuchyni funkčním způsobem je snadné díky propracovanému systému výklopů, box systémů a systémů závěsů společnosti Blum. Snadné otvírání a zavírání, praktické technologie, komfortní ovládání zásuvek i výklopů, zajistí léty prověřená a kvalitní kování. Společnost Blum dokonce poskytuje na kování doživotní záruku.

Dřezy a baterie Schock

Dřezy a baterie

Kuchyňský dřez musí splňovat mnoho kritérií. Měl by být snadno čistitelný
a udržovatelný, samozřejmě také krásný, odolný, praktický a připravený
na všechny situace. Při rozhodování máte na výběr z celé řady nejrůznějších materiálů dřezů: nerezové dřezy, keramické dřezy nebo snad – granitové dřezy z křemenného kompozitu? Dřezy a baterie Schock vás příjemně překvapí a nadchnou snadnou údržbou, odolností a dlouhou životností.

 

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48