O nás

Co od nás můžete očekávat? 

Jsme kuchyňské a designové studio sídlící v Jihlavě. Naším cílem je provést vás na cestě k vaší vysněné kuchyni či interiéru. Děláme v zásadě totéž, co ostatní kuchyňská a designová studia, jen to děláme jinak. Vy se s námi podělíte o své plány, my navrhneme vaší kuchyni a nábytku konkrétní tvář.

 

Přijďte se k nám inspirovat, vyberte si svou kuchyni snů nebo designový nábytek, a seznamte se inovativním světem domácích spotřebičů, které vás ohromí nejen svým nadčasovým designem, ale hlavně množstvím praktických funkcí, které budete rádi využívat při vaření u vás doma. Baví nás promýšlet návrhy až do posledního detailu a chceme pro vás najít to nejlepší řešení. 


  • Vše vám rádi ukážeme a vysvětlíme.
  • Prohlédnete si materiály, barvy a vyberete spotřebiče, které Vám sednou na míru.
  • Vytvoříme 3D návrh zdarma, a k tomu uvaříme skvělou kávu.
  • Poradíme s rozvody a navrhneme funkční uspořádání všech prvků vaší kuchyně.
  • Navrhneme interiér, vestavěné skříně, nábytek do vašeho domu nebo bytu.
  • Pomůžeme s výběrem vhodných materiálů
  • Zařídíme realizaci včetně dopravy a montáže u vás doma.

 

Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru, propojujeme kvalitu, funkčnost, design a dlouhodobou udržitelnost. Věříme značkám Siemens, Bosch, Electrolux, AEG, Liebherr, které reprezentují top mezi výrobci spotřebičů, své místo mají u nás dřezy a baterie značek Schock, Franke, Blanco.

Kuchyně i nábytek na míru jsou dílem českého výrobce z Jemnice, s dlouholetou tradicí a mnoha spokojenými zákazníky nejen z Vysočiny, ale celé republiky. Umíme navrhnout nábytek do jakéhokoliv prostoru, takže se Vám přizpůsobí. A od návrhu zbývá už jen malý krůček k realizaci.

 

Každá kuchyně má svůj vlastní příběh. Svěřte se do rukou našich profesionálních designerů, s potěšením vám ho pomůžeme napsat.

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48