Předsíňové stěny na míru

Na hromadu bot a věšák ověšený všemi možnými bundami a kabáty v několika vrstvách skutečně není pěkný pohled. Chcete-li dát svým věcem prostor a řád a vracet se do uklizeného bytu, začněte u předsíně, která je vstupní bránou do vašeho domova Právě tady si můžete vytvořit důležitý praktický úložný prostor.

Ideálním řešením jsou předsíňové stěny na míru

K našim truhlářským výrobkům patří také předsíňové stěny na míru. Pokaždé když přicházíte domů nebo naopak když z domova odcházíte, je to právě předsíň, kde odkládáte svrchní část svého oděvu a ukládáte mnoho dalších věcí, jako jsou boty anebo drobnosti v podobě klíčů či kabelek. Předsíň na míru jistě oceníte také v případě, kdy k vám zavítá návštěva. Ta si může pohodlně odložit hned při příchodu a vám zůstane uklizený byt. Každopádně není nikdy na škodu, rozšířit si díky šatně ve vstupní hale úložné prostory. Ne vše chcete vždy skladovat v klasických pokojových skříních.

Nechte si vyrobit předsíňovou stěnu na zakázku od českého designového studia. Podělte se s námi o vaše představy a plány a my vám navrhneme nový nábytek na míru do vaší předsíně. Jakmile budete s vizualizací spokojeni, pustíme se do výroby a brzy vám vše přijedeme namontovat. Náš nábytek je vždy navržen z pohledu funkčnosti, a vyroben z kvalitního designového materiálu. Tak budete mít doma nejen elegantní předsíň, ale také funkční úložné prostory, které oceníte každý den.

Vytvoříme to nejlepší ergonomické a estetické řešení

My víme, že předsíňová stěna je to, co vaši hosté uvidí jako první, když vstoupí do interiéru. A proto je velmi důležité, aby zanechala dobrý první dojem. Vy si vyberete dekor a s námi doladíte velikost a tvar tak, aby se vám nábytek líbil a aby ladil do vašeho domova. Jen tak bude vyhovovat vám i možnostem daného prostoru. Připravte s námi vkusnou a praktickou uvítací místnost, kterou se budete chtít chlubit.

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48