Parní trouby AEG

Multifunkční parní trouby AEG přinášejí díky všem svým funkcím a automatickým programům profesionální výsledky. Investice do parní trouby se vyplatí, už jen s přihlédnutím ke zdravějšímu a chutnějšímu vaření a snadnou a rychlou údržbu.

 • Parní pečení je rychlejší než klasické. Při pečení trouba do vnitřního prostoru připařuje, což zaručí, že výsledný pokrm nevysychá ani se nespálí a zachová si vláčnost. To oceníte při přípravě masa i nadýchaných dezertů. Díky páře také omezíte potřebu tuku.
 • Parní trouby se snadněji udržují a můžete v nich připravovat více pokrmů najednou. Díky ventilátoru se zamezí přenosu chutí a vůní mezi jednotlivými jídly. Kombinujte ale ideálně pokrmy, které potřebují k přípravě podobnu teplotu.
 • Můžete v nich péct a grilovat a také vařit metodou Sous-Vide, díky které si pokrmy zachovají všechny důležité živiny a nemusí přidávat sůl ani tuk, a při přípravě nedochází k významnému váhovému úbytku jídla jako u klasického vaření.

Multifunkční trouby AEG

Spotřebiče AEG jsou známé svou vysokou kvalitou. Multifunkční trouba AEG bude skutečnou chloubou vaší kuchyně. Zvládne parní pečení, disponuje termosondou, má teleskopické vysouvání plechů, čistí se pomocí pyrolýzy a můžete ji připojit k chytré domácnosti.

Pokud hledáte do své kuchyně troubu, která zvládne parní pečení, umí změřit teplotu uvnitř pečeného masa, snadno se vyčistí, vydrží vám léta a budete ji moct ovládat z pohodlí obýváku, multifunkční trouba AEG tohle všechno splňuje.

 • Díky systému ThermiC Air se pokrm upeče rovnoměrně na každé úrovni trouby. Multifunkční trouba vám ušetří čas a po pečení se sama vyčistí.
 • Pyrolytický čistící systém zahřeje troubu na vysokou teplotu a promění zbytky pokrmů na jemný popel, který stačí na konci programu z vnitřního prostoru setřít.

Indukční varné desky AEG

Tiché, rychlé a s intuitivním ovládáním, kdy stačí jediné přečtení návodu. To jsou indukční varné desky, které naprosto naplní vaše očekávání.

Indukční varné desky získávají stále větší popularitu. Pro vaření na indukci je ovšem potřeba mít železné nebo železo obsahující nádobí. Při indukčním vaření se zahřívá jen nádobí a samotná varná deska má i po odstranění nádoby jen zbytkovou teplotu, navíc se rychle zchladí, takže se nemusíte bát, že se popálíte vy nebo vaše děti.

Indukční desky se zahřívají mnohem rychleji než ostatní typy varných ploch a díky dotykovému ovládání rychle upravíte výkon během pár sekund.

Čištění indukce ani nemůže být jednodušší, v případě, že je mastná, stačí vzít trochu saponátu a vyleštit utěrkou z mikrovlákna.

 • Funkce PoverSlide vám umožní dovést pokrm do varu nebo udržovat jeho teplotu pouhým přesunutím z jedné varné zóny do druhé
 • Funkce Bridge vám umožní spojit dvě varné zóny do jedné a vytvořit tak jednu velkou varnou zónu
 • Díky funkci DirectTouch můžete přesně nastavit výkon a ovládat každou zónu zvlášť přejetím prstu
 • Funkce PowerBoost zvýší okamžitý výkon na maximum a voda začne vřít během několika sekund

Kuchyňské odsavače par

Něco jste připálili nebo jen nestojíte o to, aby všichni věděli, že zrovna smažíte řízky? Pak jsou tu pro vás odsavače par AEG, které se postarají o to, aby se pach z jídla v místnosti nešířil. Snadno je sladíte s designem kuchyně.

 • Díky funkci Hob2Hood dokáže varná deska spustit odsavač par a automaticky nastavit rychlost ventilátoru podle druhu pokrmu, který připravujete. Pomocí propojení digestoře a varné desky budete mít v kuchyni vždy příjemný vzduch a nemusíte se o cokoliv dalšího starat. Začnete vařit a odsavač se vám automaticky přizpůsobí. Vy budete mít volné ruce a můžete se věnovat přípravě jídla.
 • Technologie Breeze vám zajistí tiché odsávání. U vybraných modelů AEG nabízí prodlouženou záruku na pět let.

Chladničky s mrazničkou AEG

Chladničky a mrazničky AEG disponují funkcemi, kterými se může pochlubit jen málo jiných značek.

 • Chladicí systém TwinTech zajistí optimální skladovací podmínky pro ovoce a zeleninu. Díky tomuto systému pracují chladící a mrazící část nezávisle na sobě a udržují optimální teplotu a vlhkost tak, aby potraviny zůstaly déle čerstvé a dokonale zamrazené.
 • Díky funkci CustomFlex zajistí variabilní rozmístění nádobek ve dveřích chladničky. Budete tak mít na dosah všechny čerstvé přísady a můžete organizovat úložný prostor dvířek chladničky podle vašich představ.
 • Zásuvka Geen Zone eliminuje přebytečnou vlhkost a zároveň zachovává to správné množství vlhkosti, které potřebuje ovoce a zelenina.
 • Mraznička s funkcí Frosmatic zajistí rychlé zmrazení a chladnička s funkcí Coolmatic rychlé zchlazení.
 • Funkce NoFrost slouží k automatickému odmrazování a zachovává potraviny o 60 % šťavnatější.
 • MultiFlow chrání kvalitu potravin a udržuje stabilní teplotu a vlhkost v celé chladničce.

Myčky na nádobí AEG

Myčka na nádobí je mimořádně užitečný pomocník, který vám ušetří čas, vodu i energii. Myčky AEG jsou spolehlivé a jsou vybaveny těmi nejmodernějšími funkcemi a zajistí dokonalé a důkladné mytí různých druhů nádobí vjednom i při maximální náplni.

 • Zde můžete například využít Program ProZone, který vám umožní nastavení odlišného tlaku a teploty vody pro horní a dolní koš.
 • Myčky jsou velmi tiché, mají jednoduché a intuitivní ovládání o vaše sklenice se postarají držáky
 • Soft Grips s podpěrami SoftSpikes, díky kterým drží všechny sklenice na místě.
 • Do myček se zásuvkou MaxiFlex se vám vejdou příbory a veškeré kuchyňské náčiní bez ohledu na velikost nebo tvar.
 • Odstřikovací rameno SatelliteClean, které rotuje a mnění úhel odstřiku dosáhne tak až 3x lepšího umytí než běžné modely.

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48