https://www.high-endrolex.com/48

Vestavné kuchyňské spotřebiče Liebherr | Kuchyně IN
normal fingers in making often is the components involved with best swiss imp source.

Liebherr

Nejvyšší kvalita bez kompromisů. Liebherr.

Jednička v oblasti chlazení a mrazení pro domácnosti, nebo komerční využití.

Působivé produkty, které nabízejí intuitivní ovládání, klasický design a celou řadu praktických funkcí, které zajistí zachování čerstvosti a kvality jídla. Samozřejmostí je energetická efektivita, která přispívá k udržitelnosti a podpoře zdravého a moderního životního stylu.

Široká škála designových možností spolu s atraktivním výběrem designových prvků.

Preferujete do vaší kuchyně volně stojící nebo raději vestavěnou variantu? Nerez, nebo v klasické bílé barvě? Omezení je pouze naše představivost. Vytvořte si jedinečné řešení pro vaši domácnost, a zvolte z řady modelů právě ten, který vám díky všem nabízeným šikovným funkcím a prvkům usnadní každodenní uchování potravin a nápojů. Bez kompromisů a při zaručení té nejvyšší kvality.

Volně stojící chladničky a chladničky do výšky stolu. Mrazničky v nejvyšších třídách energetické účinnosti.

Značka Liebherr přináší rozmanitou nabídku volně stojících spotřebičů. Praktické uspořádání vnitřního prostoru, pro uložení ovoce a zeleniny nebo rozměrnějších potravin, police GlassLine s nastavitelnou výškou a povrchem odolným proti poškrábání jsou vyrobeny z bezpečnostního skla. A údržba nemůže být jednodušší.

Mrazničky Liebherr se vyznačují mimořádně prostorným designem, energetickou účinností a uživatelskou přívětivostí. Díky technologii NoFrost už nikdy nebudete muset svoji mrazničku odmrazovat. Přihrádky s průhlednými čely jsou přehledné a díky teleskopickým kolejnicím je můžete snadno vysunout a zkontrolovat jejich obsah. Do velkého či malého prostoru - vždycky najdete to pravé řešení. A pokud skladujete velké množství potravin, vyberete si z nabídky truhlicových mrazáků.

Prémiový design: Side-by-Side chladničky. A chladničky na víno Liebherr pro exluzivní prezentaci a uchování vína.

Potřebujete opravdu velké množství prostoru pro vaše chlazené a mražené potraviny? Zvolte Side-by-Side variantu. Jsou mimořádně flexibilní a extrémně působivé. A vaší kuchyni budou rozhodně slušet.

To nejvhodnější uskladnění vašeho vína při vhodné teplotě zajistí chladničky na víno. Ať už ho chcete mít k dispozici v teplotě vhodné pro podávání, nebo dlouhodobě uskladnit. Nenajdete vhodnější skladovací prostředí a exkluzivnější prezentaci.

Prohlédněte si širokou nabídku volně stojících chladniček a mrazniček Liebherr:

Liebherr Freestanding 2023

 

Liebherr Biofresh, unikátní technologie chlazení a mrazení:

Biofresh Liebherr

Nabídku vestavných spotřebičů značky Liebherr najdete zde:

Liebherr built in 2023

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48