Obývací pokoje na míru

Umíme samozřejmě také elegantní a útulný nábytek do obývacího pokoje na míru.

Obývací pokoj obvykle bývá největší místností bytu, kde celá rodina většinou tráví svůj volný čas. Proto od něj často očekáváme, že bude prostorný a bude působit vzdušně. Zároveň musí obývací pokoj nabídnout dostatek úložných prostor, rozhodně by neměl být ale přeplněný a zastavěný nábytkem. Jedinou akceptovatelnou výjimkou může být obývací stěna na míru, nebo velká knihovna pro milovníky literatury. Ovšem i ta musí být vkusně provedena a umístěna tak, aby ladila s okolním nábytkem a nepůsobila příliš mohutně.

Chtěli byste, aby vaše návštěva ocenila váš vkus a styl, když spatří váš nový obývací pokoj na míru? Svěřte se do našich rukou. Obývací stěna na míru z naší dílny bude originálním designovým prvkem, který splní všechny vaše požadavky na praktičnost a funkčnost. Pro výrobu našich obývákových sestav na zakázku vybíráme ty nejkvalitnější materiály s dlouhou životností a snadnou údržbou, přičemž respektujeme potřebu individuálního řešení pro každý interiér a přání a styl zákazníka. Pomůžeme vám vytvořit příjemný pocit z hřejivého domova.

Kontaktujte nás

Plánujete-li změnu a cítíte, že váš obývací pokoj potřebuje provzdušnit a vy si chcete vytvořit moderní, a přitom útulný interiér, kde se budete cítit dobře vy a celá vaše rodina, ozvěte se nám. Podle vašeho přání vám navrhneme a vyrobíme nábytkovou stěnu na míru nebo solitérní kousky nábytku, které k sobě budou perfektně ladit. Ve spolupráci s námi se váš obývák stane vysněným místem pro relaxaci a posezení s rodinou a přáteli. Společenská místnost a zároveň místo k odpočinku. Cítit se zde budete skvěle při každé příležitosti. 

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48