Rustikální kuchyně na míru

Mimo jiné navrhujeme a také vyrábíme rustikální kuchyně na míru, ve kterých se setkává tradice a kvalita s moderními a praktickými doplňky. Kuchyně v selském stylu jsou inspirovány tradičními prvky a klasikou.

Rustikální styl kuchyní získává v posledních letech velmi na oblibě. Působí totiž velmi příjemně. Taková rustikální kuchyně voní dřevem a číší z ní historie. Zároveň je ale nadčasová a do vašeho interiéru přináší teplo domova.

Znaky rustikální kuchyně

Klasické rustikální kuchyně jsou noblesní, s nádechem minulosti, a přesto se neomrzí. Nikdy nezastarají. Své příznivce naleznou v každé době, protože jsou jednoduše krásné. Mezi typické znaky rustikální kuchyně patří přírodní barvy a materiály se známkou patiny. To vše je doplněno o množství dekorací, které zkrátka nemohou chybět.

Kontaktujte nás

Z našich rustikálních kuchyní na míru dýchá nostalgie, ale uvnitř se skrývají jen ty nejmodernější technologie, důmyslné úložné prostory a praktické vychytávky, které vám usnadní každé vaření a následný úklid. Navíc nikdy nevyjdou z módy. Pro milovníky tohoto stylu vyrábíme kuchyně, které se stanou chloubou každé paní domu nebo nadšeného kuchaře. Rádi vám pomůžeme navrhnout a zrealizovat kuchyň na míru, která bude přesně podle vašeho stylu a zároveň splní všechny požadavky, které jsou kladeny na moderní, praktickou a funkční kuchyň.

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48