Rohové kuchyňské linky

Rohová kuchyňská linka je ideální především pro majitele bytů, které disponují spíše malou nebo střední velikostí a mají omezený prostor určený pro kuchyň. Moderní rohové kuchyně na míru můžou být zároveň perfektní volbou pro každý prostor, protože maximálně využijí daného místa a z každého prostoru vytěží maximum. Jsou velmi praktické, protože půdorys takové kuchyně je nejčastěji ve tvaru L, což vytvoří dokonalý pracovní trojúhelník, který skvěle sladí tři nejdůležitější místa v kuchyni: dřez, sporák a lednici. Vaření a další činnosti jdou pak  v prakticky uspořádané kuchyni rychle od ruky.

Dokonalé využití prostoru

Využití místa v rohové kuchyni je třeba řešit s ohledem na velikost ukládaných předmětů, přehlednost a praktičnost je nezbytností. Řešení má několik variant, z nichž každá má své pro i proti. Oblíbené je například umístění mycí zóny do rohové části, takže rohová skříňka umožní schovat dřez a využít i úložný prostor pod ním. Pokud jde pracovní deska až do rohu, pak lze roh využít pro rohovou skříňku určenou pro uložení všech pracovních pomůcek. I malé skuliny lze využít pro umístění malé skříňky, a získat tak další úložný prostor.

Vyrabíme rohové kuchyně na míru

Variabilní kuchyně na míru se dokonale přizpůsobí možnostem, které pro kuchyň máte zrovna vy. Navíc budete mít absolutní volnost ve výběru kombinací materiálů a barev.

Naše kvalitní rohové kuchyňské linky na míru jsou vyráběny českým výrobcem z Vysočiny. Každou kuchyni navrhujeme dle vašich přání a plánů. Dáváme ji konkrétní tvář tak, aby splňovala vaše požadavky. Vše promyslíme do posledního detailu a naším cílem je nabídnout vám to nejlepší možné řešení. Chcete-li mít jistotu, že je ve vaší kuchyni využit každičký centimetr, vypadá moderně, vkusně a vše je prakticky zařízeno, svěřte se do našich rukou. Ke každé realizaci přistupujeme individuálně a našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Nebudete litovat.