Rohové kuchyňské linky

Rohová kuchyňská linka je ideální především pro majitele bytů, které disponují spíše malou nebo střední velikostí a mají omezený prostor určený pro kuchyň. Moderní rohové kuchyně na míru můžou být zároveň perfektní volbou pro každý prostor, protože maximálně využijí daného místa a z každého prostoru vytěží maximum. Jsou velmi praktické, protože půdorys takové kuchyně je nejčastěji ve tvaru L, což vytvoří dokonalý pracovní trojúhelník, který skvěle sladí tři nejdůležitější místa v kuchyni: dřez, sporák a lednici. Vaření a další činnosti jdou pak  v prakticky uspořádané kuchyni rychle od ruky.

Dokonalé využití prostoru

Využití místa v rohové kuchyni je třeba řešit s ohledem na velikost ukládaných předmětů, přehlednost a praktičnost je nezbytností. Řešení má několik variant, z nichž každá má své pro i proti. Oblíbené je například umístění mycí zóny do rohové části, takže rohová skříňka umožní schovat dřez a využít i úložný prostor pod ním. Pokud jde pracovní deska až do rohu, pak lze roh využít pro rohovou skříňku určenou pro uložení všech pracovních pomůcek. I malé skuliny lze využít pro umístění malé skříňky, a získat tak další úložný prostor.

Rohová kuchyně

Rohová kuchyně

Vyrabíme rohové kuchyně na míru

Naše kvalitní rohové kuchyňské linky na míru jsou vyráběny českým výrobcem z Vysočiny. Každou kuchyni navrhujeme dle vašich přání a plánů. Dáváme ji konkrétní tvář tak, aby splňovala vaše požadavky. Vše promyslíme do posledního detailu a naším cílem je nabídnout vám to nejlepší možné řešení. Chcete-li mít jistotu, že je ve vaší kuchyni využit každičký centimetr, vypadá moderně, vkusně a vše je prakticky zařízeno, svěřte se do našich rukou. Ke každé realizaci přistupujeme individuálně a našim klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Nebudete litovat.

https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48